Alışveriş Koşulları

ALIŞVERİŞ KOŞULLARI
Lütfen aşağıdaki şart ve koşulları dikkatlice okuyunuz. Xforce Takviye Gıda Üretim ve Ticaret Ltd. Şti. (Xforce)’den verdiğiniz sipariş ile birlikte aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

SİPARİŞ VE ÖDEME

 1. Sipariş vermek için telefonla veya xforce.com.tr internet sitesi aracılığı ile sistemimize kayıt olmanız
  gerekir. Alınan kişisel bilgileriniz yalnızca hizmete yönelik alınmakta ve saklanmakta, üçüncü kişilerle
  paylaşılmamaktadır.
 2. Sipariş verdiğinizde teyit için e-posta alacaksınız. Bu e-posta geldiğinde siparişi, teslimat tarihi ve
  adresini, farklıysa fatura adresini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer teyit e-postası
  almazsanız, Xforce’yi arayıp siparişi teyit etmek yine sizin sorumluluğunuzdadır.
 3. Fiyatlarımız önceden bildirmeksizin değişebilir. Ödemesi yapılmış siparişler için ek ödeme istenmez.
 4. Ödemelerinizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Xforce’ye kayıt olduğunuzda siparişinizin toplam tutarı, siparişiniz üretime alınmadan önce tahsil edilir. Bu süre içinde ücret tahsil edilemez, eksik tahsil edilir ya da güncel ödeme şeklinden farklı bir yöntem ile ödenir ise, Xforce siparişi iptal etme veya değiştirme hakkına sahiptir.
 5. Teslimat ve fatura adresleriniz farklı ise sipariş sırasında sistemde bildiriniz. Paketleriniz size fatura ile teslim edilir.

TESLİMAT VE İADE

 1. Siparişlerinizin teslimatları kargo ile gönderilmektedir. Teslimat süresi İstanbul sınırları içinde 3 iş günü, diğer bölgelerde 7 iş günüdür.
 2. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.
 3. Ürün teslimatı siparişinizdeki belirtilen adrese teslim edilir.
 4. Siparişinizi verirken lütfen adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak yazmayı unutmayınız.
 5. Teslimat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız yetkilinin önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa, yetkiliye tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim alındıktan sonra yetkili görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 6. Bildirdiğiniz adrese, seçmiş olduğunuz günde paketinizi getiren kargo çalışanı, size veya paketinizin teslim edilmesini bildirdiğiniz kişiye ulaşamaz ise paketiniz ilgili kargo şubesine geri getirilir. Oradan da Xforce Takviye Gıda’ya geri döner. Teslim alınmayan paketler Xforce’nin sorumluluğunda değildir. Kargo şubesinden kendinizin alması gerekir.
 7. Satın aldığınız ürünler cayma hakkı kullanılmayacak ürünler sınııfında yer almaktadır. Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. İPTAL
 8. Ürünler size özel üretilmektedir. Siparişinizi ertelemek ya da iptal etmek için siparis@xforce.com.tr sipariş numaranız ile birlikte yazarsanız satın aldığınız ürünler eğer üretime alınmadıysa siparişinizi erteleyebilir ya da iptal edebilirsiniz. Eğer siparişiniz üretim aşamasına geçmişse siparişinizin iptali durumunda geri ödeme yapılmaz. Ertelediğiniz siparişlerinizi 1 ay içerisinde kullanmanız gerekmektedir.
 9. Siparişlerinizle ilgili taleplerinizi bize e-posta yolu ile iletmeniz durumunda, 1 saat içerisinde bizden yazılı geri dönüş almazsanız, teknik aksaklıklar dolayısıyla e-postanızın elimize ulaşmamış olma ihtimali var demektir. Bu tip durumlarda telefonla bize ulaşarak talebinizi iletmeniz gerekir. Teknik sebepler ile elimize ulaşmayan taleplerinizin yerine getirilmemesinden Xforce sorumlu değildir.
 10. Xforce yapılan tüm düzenlemeleri e-posta yolu ile size iletmektedir. Konfirmasyon bilgisi alınmamış işlemler sizin sorumluluğunuzdadır. Sistemde yapılan düzenlemelerin e-posta yolu ile size gelmesinin ardından bu e-postayı kontrol etmek ve hata varsa düzeltilmesini talep etmek sizin
  sorumluluğunuzdadır.

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

test

Selam! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın

Genellikle birkaç dakika içinde cevap verilmektedir